Parola hatırlatma

Elektronik posta adresinizi girin, oturum açabilmeniz için parolanızı size hemen yollayalım

PIN kodunu hatırlatma

PIN kodunuzu size hemen gönderebilmemiz için elektronik posta adresinizi veya üye numaranızı girin

Gizlilik politikası

Imaginarium web sitesinde kisisel bilgileri topladigimiz çesitli alanlar bulunmaktadir.

Alışveriş Formu

Alışveriş formu ile talep ettiğimiz tüm bilgiler sadece satın alınan ürünlerin tedarik işlemleri ve gönderimi için kullanılacaktır. Formda veri girişini kolaylaştırmak ve daha sonra alışverişle ilgili geçmiş bilgileri sunabilmek amacıyla Club Imaginarium üyesi olarak veya daha önce alışveriş yapmış alıcı olarak alıcının isteğe bağlı kimlik bilgilerini talep ediyoruz. Bu bilgiler, 2023090117 kod numarası ile Bilgi Güvenliği Ajansına kayıtlı Siparişler dosyasına işlenecektir.

Bu belgenin mülkiyeti, erişim, düzeltme, iptal, itiraz haklarınızı kullanmak ya da herhangi bir bilgi almak için başvurabileceğiniz Imaginarium, S.A. şirketine aittir. Amacı, kullanıcı tarafından satın alınan ürünlerin gönderilmesi işlemi ve daha önce yapılmış alışıverşlerle ilgili danışmadır.

Şahsi nitelikteki veriler zaman zaman Imaginarium Grubu için ya da onun adına hareket eden ya da faaliyetleriyle bağlantılı olan üçüncü kişilere aktarılabilecektir.

Imaginarium - Müşteri Hizmetleri Servisi Zaragoza Lojistik Platformu - C/ Osca, nº4 50.197 Zaragoza (ESPAÑA) - Tel: 902 214 215 - Fax: 976 200 586 - E-mail: imaginarium@imaginarium.es

Club Imaginarium

Özel içeriklere ve avantajlara erisim için Imaginarium Kulübü üyesi olmaniz gerekmektedir. Imaginarium Kulübüne Internet üzerinden ya da magazanizda kayit olabilirsiniz. Her iki opsiyonda da istedigimiz bilgiler, size tüm hizmetleri sunabilmemiz ve dogru kimlik teshisi için gerekmektedir.

Bu bilgiler, 199082002 kod numarasi ile Bilgi Güvenligi Ajansina kayitli Kulüp dosyasinda yer almaktadir.

Bu dosya Imaginarium (Imaginarium, S.A.) kurulusuna aittir. Erisim, düzeltme, iptal ya da itiraz haklarinizi kullanmak ya da baska herhangi bir bilgi talebinde bulunmak için bu kurulusa dilediginiz anda basvurabilirsiniz . Söz konusu dosyalar, kulübümüz hakkinda bilgi vermek, Imaginarium'un diger hizmet ve ürünleri hakkinda bilgi sunmak ve bunlari müsterilerimizin ilgi alanlarina ve profillerine uyarlayabilmek amaciyla tutulmaktadir. Dosyalarimizin bir diger amaci ise, çocuk, eglence, kültür ya da benzeri alanlarla ilgili ürün ve hizmetler sunan baska kuruluslarin tanitim ve bilgilerini iletmektir. Üçüncü sahislardan söz konusu tanitim ya da bilgileri almak istemiyorsaniz lütfen bize bildiriniz. Imaginarium, S.A. sundugunuz bilgilerin her zaman gizli tutulacagini garanti eder.

Imaginarium Bülteni

Firma ve ürünleri hakkinda bilgiler içeren elektronik postalar sadece bunu açikça kabul eden kisilere iletilecektir. Tüm içerikler kiz ve erkek çocuklarin gelisim ve egitimi düsünülerek hazirlanmaktadir.

Bize verilen tüm kisisel bilgiler Imaginarium S.A. veri tabaninda yer alir ve Imaginarium'un felsefesi dogrultusunda kesinlikle gizli tutulur. Bu bilgiler Imaginarium Grubu disindaki firmalara hiçbir kosul altinda verilmez.

Bilgilerini bize veren her sahis, kayitli bilgilerin dogrulugunun kontrol edilmesini, düzeltilmesini ya da iptalini talep edebilir veya bilgi vermeye itiraz edebilir. Yazili talepler müsteri hizmetleri servisine e-posta ya da faks ile gönderilebilir.

Imaginarium - Davetli Hizmetleri Servisi, Plataforma Logística de Zaragoza - C/ Osca, nº450.197 Zaragoza (ISPANYA) - E-posta: imaginarium@imaginarium.es

Sizler bizim misafirimizsiniz ve size özenli hizmet sunmak bizim görevimiz. Imaginarium olarak sizi memnun görmek istiyoruz... Daha fazla bilgi için bizi çekinmeden arayabilirsiniz. .Her türlü soru ve önerilerinizi bekliyoruz!