Parola hatırlatma

Elektronik posta adresinizi girin, oturum açabilmeniz için parolanızı size hemen yollayalım

PIN kodunu hatırlatma

PIN kodunuzu size hemen gönderebilmemiz için elektronik posta adresinizi veya üye numaranızı girin

Franchise sube açmak ister misiniz?

Imaginarium olarak, inisiyatifli, sevkle çalismaya tutkulu, dinamik bireylerden olusan genis bir ekibimiz var. Degisik beceri, kisilik ve egitim temellerine sahip profesyoneller, davetlilerimizde de gördügümüz çesitliligi yansitiyor.


Imaginarium'un temel tasi; oyunlar, Imagicare, telekomünikasyon, seyahat ve diger tüm ürün ve hizmetlerinde görülen kalite, yenilik ve yaraticilikla her zaman daha iyi bir dünya yaratilmasina katkida bulunmaya hazir olma felsefesidir.

Bu heyecanli ve ilginç projeye siz de katilmak ister misiniz?

Kendi islerini baslatmak isteyen, faaliyet alanlarini gelistirmeyi arzulayan, ama her seyden önce Imaginarium'a ve çocuklarin dünyasina gerçekten tutkulu kisiler ariyoruz. Franchise agimizi zenginlestirecek kisiler. Çünkü gelecegin Franchise Zincirleri, sadece sirtini iyi bir ana firmaya dayayanlar degil ayni zamanda iyi bir franchise isletmecileri agi kurup onlarin fikir ve katkilarindan beslenmek için uygun yollari bilenler olacaktir.


Hem heyecanli hem de farkli bir proje ariyorsaniz, prestijli ve piyasada tutunmus bir markaya katilmak istiyorsaniz, hiç tereddütsüz bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Formu doldurun

Kisisel bilgiler
Ticari bilgiler

Imaginarium franchise subesini hangi semtte/sehirde açmak istersiniz?