Parola hatırlatma

Elektronik posta adresinizi girin, oturum açabilmeniz için parolanızı size hemen yollayalım

PIN kodunu hatırlatma

PIN kodunuzu size hemen gönderebilmemiz için elektronik posta adresinizi veya üye numaranızı girin

Sıkça sorulan sorular

1.
Nasıl satın alabilirim?

Satın almak için, istediğiniz her ürünü "Imaginarium alışveriş sepetine" eklemeniz gerekir. Ödeme yapmak için, sipariş fişini istenen tüm bilgiler ile birlikte doldurmanız çok önemlidir. Ardından "satın al" düğmesine tıklamanız gerekir. Kredi kartı ile ödeme yapmayı tercih ederseniz, ödeme ile ilgili bilgiler, işlemin gizliliğini garanti eden ileri düzey bir şifreleme sistemine iletilecektir. Arzuladığınız oyuncağı bulamazsanız ya da bize danışmak istediğiniz herhangi bir konu olursa hizmetinizdeyiz. Biz oyuncak uzmanlarının miniklerin dünyası konusunda ihtisas yaptığımızı hatırlatmak isteriz.

2.
İstediğim oyuncak stokta yoksa ne olur?

Her ürünün fişinde, stok mevcudiyeti belirtilmektedir. Sitemizde aradığınız bir ürünün stok dışı olduğu belirtiliyorsa bu konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tamamen tükenmiş bir ürün olması halinde oyuncak uzmanlarımız aynı işlevleri sağlayacak başka bir oyuncak bulmanız konusunda size yardımcı olacaktır. Imaginarium, küçüklerin hayal güçlerini ve meraklarını harekete geçirmek üzere hazırlanmış yüzlerce farklı seçenek sunmaktadır.

Stok mevcudiyetimizi her zaman kontrol etmemize karşın istisnai durumlarda bir ürünün tükenmesi söz konusu olabilir. Eğer bu sipariş verdikten sonra meydana gelir ve istediğiniz oyuncaklardan biri tükenirse size bir çözüm sunmak için sizinle irtibata geçeriz. Önerdiğimiz ürün ilginizi çekmezse, gönderiyi iptal eder ve paranızı iade ederiz. Beklemeyi tercih ederseniz, sipariş verdiğiniz diğer oyuncakları öncelikle size göndeririz ve söz konusu oyuncak elimize geçtiğinde nakliye ücreti bize ait olmak üzere size daha sonra yollarız. Oyuncak tamamen tükenmişse tutarın tamamını size iade ederiz.

4.
Beklediğimden farklıysa oyuncağı değiştirebilir miyim?

Her zaman! Tek yapmanız gereken, 7 iş günü geçmeden önce bizimle irtibata geçmek ya da Türkiye’de mevcut 20 mağazadan herhangi birine gitmek. Alışveriş fişiniz ve ürünün orijinal ambalajının mükemmel durumda olması gerekecektir. Size en yakın mağazanın yerini bilmiyorsanız bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin. Size yardımcı olmak bizim için bir mutluluktur.

5.
Farklı adreslere değişik paketler gönderebilir miyim?

Elbette fakat alışverişlerin birbirinden bağımsız olması gerekmektedir. Her alışveriş için o ürünün gideceği adresi bildirdiğinizde yerine varmasını sağlarız. Bizden ne isterseniz onu yaparız.

[ 6. ]
İnternet üzerinde vermek yerine kart numaramı telefondan bildirebilir miyim?

Evet. Müşteri Hizmetleri birimimiz size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır. Her türlü ihtiyacınızda bizi aramaktan çekinmeyin!